MTQS

Sanitární příčky

DTDL EGGER desky 25mm nebo 18mm:

Rámy jsou hliníkové, barevné provedení přesně dle požadavku zákazníka – barevný elox nebo práškové barvy dle stupnice RAL. Výplň je dřevotřísková deska s melaminovým povrchem.

Standardní barvy jsou bílá a světle šedá, případně je možnost vybrat barvu ze široké škály odstínů dle našeho vzorníku EGGER. 

Příčky můžou být jakékoliv výšky i samozřejmě od podlahy až po strop. U profily jsou hliníkové.  Ostatní kování, panty a nožičky mohou být dle požadavku zákazníka z eloxovaného hliníku nebo z nerez oceli.

Standardní výška je včetně nožičky 2000mm od země, z toho včetně nožičky 100mm. Čím menší nožičky, tím větší stabilita.

Kování nouzově otevíratelné mincí z vnější strany.

Vysokotlaký laminát compact 10-13mm:

Při použití kompaktní desky místo dřevotřískové může být stěna 100% odolná vůči vodě. Lze použít i na oddělení sprchových koutů, kabin u bazénů apod.

Systém je velmi variabilní, proto je možné vyřešit jakýkoliv interiér podle Vašeho návrhu, jak po stránce dispoziční, tak i provozní. Velký význam pro celkový dojem má zpracování detailů.

Dveře jsou dodávány s kvalitní designově a barevně sladěnou klikou a kováním dle výběru zákazníka. Rektifikovatelné stojky s krycí rozetou pomáhají vyrovnávat podlahovou nerovnost.

Veškeré kotvící prvky, spojovací materiál a kování jsou z nerez oceli.

Nespornou výhodou těchto sanitárních systémů je nízké zatížení stropů a velmi rychlá, suchá a čistá montáž.

Více informací Vám sdělíme na tel. čísle 724 602 965